Damlayan Musluklar İçin Ne Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Damlayan Musluklar İçin Ne Yapılır?

Damlayan musluklar hem bütçe için hem de çıkarttığı ses ile vermiş olduğu rahatsızlıkta dolayı rahatsız edici bir durumdur.

Damlayan Musluklar İçin Evde Ne Yapılmalıdır?

Eğer musluk tamiri yapılacak ise conta değiştirilerek muslukta meydana gelen damlama sorunu ortadan kaldırılabilir. Musluk contalı değil ise ve daha farklı bir yapıya sahip ise öncelikle musluğu söküp contalı olup olmadığına bakılabilir. Böylece ne yapılacağı konusunda bir fikir sahibi olunur. Conta değiştirmek ustaya ait olarak görülüyor ise usta çağırılana kadar evde damlayan musluğa bir çözüm bulunulabilir.

Damlayan musluklar için sesi çok rahatsız ediyor ise vana kapatılarak musluğun damlaması bir süreliğine durdurulabilir. Bu sayede hem damlama işlemi son bulur hem de boş yere suyun akması önlenmiş olmaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Damlayan Musluklar İçin Ne Yapılır?" bu yazı 12 Ocak 2018 tarihinde saat 00:58 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)