Daha Filmi Fragmanı, Konusu

Blogolik Yazar tarafından 20 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Daha Filmi

12 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Daha filmi Türk yapımı başarılı filmler arasında yer almaktadır. Filmin konusu Hakan Günday’ın film ile aynı ismi taşıyan Daha adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Onur Saylak aynı zamanda senaryo kadrosunda da bulunmaktadır.

Filmde, Ege’de yaşayan ve on dört yaşında olan Gaza’nın en büyük hayali liseyi başka büyük bir şehirde okuyarak yaşamını orda sürdürmektir. Ancak Gaza’nın babası onun kadar masum değildir ve Avrupa’ya mülteci kaçırmaktadır. Hatta kendi oğlunun da bu işi yapmasını arzu etmektedir. Baba Ahad sert bir mizaca sahiptir ve aile içerisinde oldukça baskındır. Bundan dolayı Gaza, babasının onun üzerinde bıraktığı etkiden nasıl kurtulacağını bilmemektedir. Gerek konusu gerekse oyuncu performansları ile Daha filmi izlenmeye değerdir.

1 sene önce yazılmıştır.
"Daha Filmi Fragmanı, Konusu" bu yazı 20 Ocak 2018 tarihinde saat 16:55 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)