Creed: Efsanenin Doğuşu Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Creed: Efsanenin Doğuşu Film Fragmanı izle
Türkiye’de 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Creed: Efsanenin Doğuşu filmi merakla bekleniyor.
Baş rollerini Sylvester Stallone , Michael B. Jordan , Graham McTavish , Tessa Thompson , Phylicia Rashad paylaştığı ve yönetmenliğini Ryan Coogler yaptığı Creed: Efsanenin Doğuşu adlı filmde bir boksörün başından geçen olaylar anlatılıyor. 133 dakika sürecek olan bu Dram ve Spor tarzında ki filmi 8 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

Creed: Efsanenin Doğuşu Film Konusu
Eski boksör olan Apollo Creed’in evlilik dışı bir ilişkisi olmuştur ve bu ilişkiden doğan çocuğu olan Donnie (Michael B. Jordan) annesinin ölümünün ardından Creed’in dul eşi tarafından himaye altına alınır ve zengin bir ailede rahat bir şekilde büyür. Ancak o bu hayatı reddederek boksör olma hayallerine kapılır ve kendisini yetiştirmesi için Rocky Balboa’nın peşine düşer.
Creed: Efsanenin Doğuşu Film Fragmanı

4 sene önce yazılmıştır.
"Creed: Efsanenin Doğuşu Film Fragmanı izle" bu yazı 6 Ocak 2016 tarihinde saat 23:55 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)