Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Blogolik Yazar tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter Strike, son yıllarda popüler olan, sevilerek oynanan bir savaş oyunudur. Oyunun en kısa şekilde amacını özetlemek gerekirse asker olup karşınıza çıkan düşmanları bir bakıma teröristleri öldürmektir. Eğer siz de bu tür oyunlar seviyor, Counter Strike android nasıl yüklenir sorusunun cevabını arıyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Bilindiği üzere Counter Strike oyunu resmi bir oyun olmadığı için ” Google Play ” üzerinden satışa sunulmadı. Bu durumda yapılacak şey ise oyunu Android üzerinden indirmektir. Counter Strike Android versiyonu Half life ve apk dosyalarının ve data dosyalarının kurulumuyla oynanabilen bir oyun. Counter Strike Android versiyon yükleyebilmek için öncelikle half life ve apk dosyaları, data içeren bir arşiv dosyası indirmeniz gerek.

Bu dosyaları indirdikten sonra indirdiğiniz arşiv dosyasını açın. Arşiv dosyasını açtıktan sonra orada bulunun ” xash ” klasörünü açmanız gerekli. ” xash ” klasörünü açtıktan sonra bu klasör içindeki dosyaları kendi cihazımıza yeniden aynı isimli bir klasörle yani ” xash ” isimli bir klasörle dışarı çıkaracağız. Daha sonra Android cihazındaki ana klasörünüzle birlikte dosya yöneticinizi açmalısınız, oluşturduğunuz klasörü ve “xash” klasörünü açmalısınız. ” xash ” klasörü açılınca csdm-signed dosyasına tıkatıp bu dosyayı yükleyin. Bu sayede oyunu yükleyebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?" bu yazı 24 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:49 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 121 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)