Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Türkçe karşılığı ‘Karşı Taarruz’ olan, ilk olarak Half-Life adlı bir oyunun bir modu olarak yaratılan, daha sonra ise Valve tarafından geliştirilen taktiksel aksiyon oyunu Counter Strike, internet kafelerin gözde oyunuydu. Zamanla Counter Strike:Condition Zero, Counter Strike: Source, Counter Strike: Global Offensive isimleriyle geliştirilerek bu zamana kadar gelen oyun şimdi de mobil cihazlarda yerini alıyor. Counter Strike 1.6 veriyonu Android cihazlara uyumlu hale gitirilerek Counter Strike Android adını alıyor. Oyun tutkunları için bilgisayar oyunları muhakkak vazgeçilmez ama gelişen teknoloji ile her yerde oyun oynama imkanı göz önüne alınırsa çoğu oyun için telefonlar ve tabletler tercih ediliyor. Bu gelişim bu efsane oyunda da kendini gösterdi ve eskiden beri gençlerin tutkunu olduğu oyun telefon uygulaması haline geldi. Peki Conter Strike Android nasıl yüklenir?

  1. Android İçin Counter Strike

Oyun Android için Sdlash3d adında bir geliştirici tarafından hazırlandı. Fakat oyunun isim hakları Valve Corporation’da olduğu için oyun Google Play Store’da bulunamıyor. Counter Strike Adroid’i yüklemek için Play Store kullanılmadığı için mobil cihazlara arama motorundan bu uygulamanın APK’sını yüklemek gerekiyor (APK; yazılımları Android işletim sisteminde kurmanızı sağlayan dosya uzantısıdır.). Yukarıda da bahsettiğim gibi oyun Half-Life oyununun bir modu olarak tasarlandığı için Counter Strike APK’sı ile birlikte Half-Life’ın da APK’sını indirmeyi gerektiriyor.

2.Yöntem için tıklayın

3 sene önce yazılmıştır.
"Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?" bu yazı 5 Haziran 2017 tarihinde saat 12:30 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)