Çok Pişmiş Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 31 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Çok Pişmiş Film Fragmanı izle
Türkiye’de 30 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Çok Pişmiş filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya
devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz. Baş rollerini Bradley Cooper , Sienna Miller , Riccardo Scamarcio , Daniel Brühl , Omar Sy paylaştığı ve yönetmenliğini John Wells yaptığı Çok Pişmiş adlı filmde usta bir şefin kaybettiği her şeyi geri kazanmaya çalışması anlatılıyor.
Çok Pişmiş Film Konusu
Adam Jones (Bradley Cooper), usta bir şeftir ve Paris’te 2 Michelin yıldızlı bir restoran yönetmektedir. Ancak başına bela olan olumsuz özellikleri yüzünden işinden olmuştur.Uyuşturucu bağımlısı olması bunun en büyük nedenlerinden bir tanesidir. Kariyerini baştan yazmak ve eskisinden daha iyi olmak için sil baştan başlayan Jones  Londra’da etrafına yeni kişilerden oluşan ve yetenekli bir ekip kurarak her şeye en baştan başlamaya karar verir.

Çok Pişmiş Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Çok Pişmiş Film Fragmanı izle" bu yazı 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15:53 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 111 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)