Closers İçin Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 14 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Closers için pek çok fonksiyonu içerisinde barındıran önemli bir güncelleme çıktı.

En Masse Entertainment sevilen aksiyon MMORPG oyunu Closers için Veteranus Task Force adlı yeni güncellemesini yayınladı. Oyuna J adlı yeni bir karakter de eklenirken, böylece karakter listesi bir hayli çoğaldı. Peki yeni Closers güncellemesi ne barındırıyor?

J’nin oyuna eklenişini kutlamak amacıyla En Masse bir dizi etkinlik düzenliyor. Böylece yeni karakterinizi mümkün olduğu kadar kısa sürede 83. seviyeye çıkarabileceksiniz. J ile oynarken belli seviyelere her ulaştığınızda oyun tarafından size Veteranus Support Box adlı hediye kutuları verilecek. Aynı zamanda bölümleri tamamladığızda, hatta en basit şekilde sadece oyuna giriş yaptığınızda bile özel ödüller alacaksınız. Yeni güncellemeyle beraber oyunun oldukça iyi bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Closers İçin Güncelleme Çıktı" bu yazı 14 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)