Çizilen Telefon Ekranlarını Onarmanın Bir Yolu Var Mı?

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Çizilen Telefon Ekranlarını Onarmanın Bir Yolu Var Mı?
Günümüzde vazgeçilmez tercihlerimizden bir tanesi haline gelen cep telefonları hemen hemen herkesin ellerinden düşmüyor. Küçük yaşta ki çocukların bile kullanmaya başladığı cihazlar artı yaşamın bir parçası haline geldi.Peki ama bu kadar yoğun olarak kullandığınız telefonların bakımlarını doğru bir şekilde yapıyor musunuz. ? En çok karşılaşılan durumların başında ekran çizilmesi ve telefonların düşmesi sonucunda meydana gelen çatlaklar sorun olmaktadır. Bu gibi durumlarda neler yapabiliriz göz atalım.

-Bebek pudrası: Bebek pudrası olumlu bir sonuç sağlayan yöntemlerdendir.

-Diş macunu: Diş macunu yöntemlerden en etkili olanı ve en kolayıdır. Diş macununun düzeltici etkisi sayesinde etkili ve olumlu bir yöntemdir.

-Fotoğraf makinesi mercekleri için kullanılan bakım yağları: Fotoğraf makinesinin bakımı için kullanılan yağlarda bir çözümdür. Etkisi karbonat kadar değildir.

Telefonlar iletişim aracı olduğu kadar da aksesuar özelliği taşımaktadır. Zarar görmüş telefon ekranları görüntü açısından hoş değildir. Bu yüzden akıllı telefonlara özellikle de geniş ekranlı telefonlara daha çok dikkat etmek gerekmektedir. Telefon ekranı koruyucu ürünler özellikle tavsiye edilmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Çizilen Telefon Ekranlarını Onarmanın Bir Yolu Var Mı?" bu yazı 7 Nisan 2016 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 159 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)