Cilt Lekeleri İçin Karbonat Denediniz Mi?

Blogolik Yazar tarafından 14 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Cilt Lekeleri İçin Karbonat Denediniz Mi?

Ciltteki lekeler, sivilceler ve kırışıklar insanların en büyük problemlerinden biridir. Çünkü hepimiz cildimiz temiz görünsün, yumuşak olsun isteriz. İşte karbonat bunun için aradığımız maddedir. Ciltteki ölü deriyi atar, gözenekleri açar ve size yenilenmiş hissi verir. Karbonat kullanarak cildinizdeki lekelerden kolayca kurtulmak mümkündür. Size hazırlanışı ve uygulaması kolay bir maske tarifi vereceğiz. Bu maskeyi haftada 1 kere uygularsanız kısa sürede aradaki farkı göreceksiniz.

Gerekli malzemeler

1 çay kaşığı yaş maya

1 çay kaşığı karbonat

10 damla su

Hazırlanışı

Bir kase içerisinde yaş maya ve karbonatın ölçülerini taşırmadan karıştırın. Sonra üstüne suyu ekleyin ve karıştırma işlemine devam edin. Malzemelerin suda eridiğine emin olduğunuzda maskeniz hazır olacaktır.

Kullanımı

Hazırladığınız karışımı yüzünüze uygulayarak 15 dakika bekletin ve sonra ılık su ile temizleyin. Farkı göreceksiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Cilt Lekeleri İçin Karbonat Denediniz Mi?" bu yazı 14 Aralık 2017 tarihinde saat 23:00 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)