Çiller İçin Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 19 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Çiller İçin Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Çiller güneş ışınlarına mazur kalan ciltlerde oluşur. Özellikle yaz aylarında daha da belirginleşir ve çoğalır. Çil oluşumunun birçok nedeni vardır, cildimize özen göstererek çillerimiz den kurtulmamız mümkün.

Çil Neden Oluşur;

Her ciltte çil oluşmaz genetik faktörler çil oluşumuna etkendir. Genellikle sarışın, kızıl ve açık tenli kişilerde daha sık rastlanır. Çocukluk döneminde çıkıp ileri yaşlarda azalma gösterebilir. Çillerden kurtulmak için güneş ışığına doğrudan maruz kalmaktan kaçınmalı ve yüksek faktör güneş kremi kullanmaya özen göstermeliyiz.

Çillerden Kurtulmanın Doğal Yolları;

Evde çillerden kurtulmak için bir çok yöntem uygulayabiliriz. güneş kreminin yanı sıra evde bulunan bir çok malzemeden doğal olarak maske hazırlayıp her gün düzenli olarak cildimize uyguladığımızda belirli ölçüde azalma olduğunu göreceksiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Çiller İçin Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?" bu yazı 19 Kasım 2017 tarihinde saat 17:08 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)