Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 16 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Film Fragmanı

Türkiye’de 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Garry Chalk , Kathleen Barr , Trevor Devall , Melissa Sturm , Donny James Lucas paylaştığı animasyon filmi Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman adlı filmde Çılgın dostlar animasyon filminin 4.cüsü ile devam ediyor. 1 buçuk saat sürecek olan bu y tarzında ki filmi 18 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Konusu
Bir ormanda geçen animasyon filminde Elliott, Timberline Ormanı’nda yaşayan korkunç kurt adamla ilgili bir hikaye anlattıktan sonra zaten korkağın teki olan Boog, her yaz yaptıkları kamptan vazgeçecek kadar büyük bir korkuya kapılmıştır. Ve bu anlatılanlardan sonra Kurt adamın ormandan ayrıldığından emin olana kadar kampa gelmeyeceğini söylemiştir. Bu durum karşısında bir şeyler yapmak isteyen Elliott ve diğer arkadaşları Boog’u cesaretlendirip tekrar ormana gelmesi için bir takım maceralara girecekler.

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Film Fragmanı" bu yazı 16 Aralık 2015 tarihinde saat 01:21 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 85 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)