Cildi Sıkılaştırıcı Maskeler Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 14 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Cildi Sıkılaştırıcı Maskeler Nelerdir?

Cildin gevşemesinin nedenleri arasında en önemlisi yaşlanmaktır. Bu engellenebilecek bir durum değildir. Ancak bazı diyetler ve evde hazırlanabilecek maskeler yardımı ile bu sorunların azaltılması mümkündür.

Havuç ve Portakal Maskesi

Hazırlaması çok kolay olan ve etkili bir doğal maskedir. Havuç ve portakal, içerdikleri antioksidan içerikli maddeler, vitaminler, mineraller ve vücudunuzun ihtiyacı olan nemlendirme sayesinde sıkılaşmada iyi sonuç sağlar. Bu ikisini bir yüz maskesinde birlikte kullanarak iyi sonuçlar elde edilebilir. Haftada üç kere sabahleyin uygulanması önerilir.

Elma ve Kavun Maskesi 

Kavun cildi sıkılaştırır ve gevşemeyi önler. Kavun elma ve yulaf ezmesiyle karıştırılırsa cildin ihtiyaç duyduğu nem haricinde daha fazla sıkılık kazandırıcı bir karışım elde edersiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Cildi Sıkılaştırıcı Maskeler Nelerdir?" bu yazı 14 Aralık 2017 tarihinde saat 01:27 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 17 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)