Çiklet Lekesi Nasıl Temizlenir?

denizli tarafından 20 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Çiklet Lekesi Nasıl Temizlenir?

Günümüzde çiklet lekesine maruz kalmayan yoktur. Çiğnemesi diş salığı hazımsızlık gibi durumlarda çok faydalıdır. Temizlemesi de sanıldığı kadar zor değildir.

Leke Temizleme Önerileri;

Çiklet lekesi kıyafetlerimiz de oluşursa en basiti buz yardımıyla çıkarmamız mümkün veya sıcak ütü yardımıyla, kıyafetimizin üzerine bulaşmış sakızın üzerine beyaz bir kağıt koyup sıcak ütüyü üzerinde birkaç kez gezdirip ardında bulaşık deterjanıyla yıkamak çözüm olabilir. Eğer halı ve mobilya gibi eşyalara bulaşırsa; sakızın üzerinde buz gezdirip kazımak daha sonra biz bez yardımıyla silmek leke çıkarımında etkili olacaktır. Karbonat sakız lekelerine çok etkilidir, denemekte fayda var. Tabi eğer mümkünse kıyafetlerimize zarar vermemek için ilk önce kuru temizleme işlemine de başvurabiliriz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Çiklet Lekesi Nasıl Temizlenir?" bu yazı 20 Kasım 2017 tarihinde saat 17:10 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)