Cif Lekesi Nasıl Temizlenir? 

Blogolik Yazar tarafından 14 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Cif Lekesi Nasıl Temizlenir? 

Cif lekesi günlük hayatta, mutfakta temizlik yapan bayanların veya çalışan bayanlarımızın başına gelen bir olaydır. Temizlik konusunda iyi bir materyaldir, ancak üstümüze dökülmesi veya sıçraması anında onu temizlemek için sileriz. Bu işe yaramayabilir, izi kalır. Bu durum ise son derece bayanlarımızı rahatsız etmektedir. Cif yüksek derecede kimyasal bileşenler içermektedir. Su ile karışımı olmaz, sade ve beyaz bir görünümü vardır.

Cif İle Nereleri Temizleyebiliriz?

Cif beyazlatıcı bir maddedir. Bu sebepten dolayı onları mutfakta bulunan ocakta veya fırınlarımızda kullanabiliriz. Ayrıca banyo, lavabo ve tuvalet için etkili bir temizlik maddesidir. Limon kokulu olanları da bulunur.

Cif Lekesi Temizleme

Cif lekesi kıyafetlerimize bulaştığı anda, çıkması nereyse imkansız bir lekedir. Bundan kurtulmak mümkün elbette… Çözümü ise çok basit, sadece sıcak su ile limonu karıştırarak cif lekesine doğru sürebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Cif Lekesi Nasıl Temizlenir? " bu yazı 14 Aralık 2017 tarihinde saat 01:26 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)