Cebimdeki Yabancı Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

Cebimdeki Yabancı Film Fragmanı, Cebimdeki yabancı filmine gitmek isteyenler; öncelikle pişman olmayacağınız bir film, yeri gelince gülüp, yeri gelince de şaşıracağınız çok sahne var. Hatta şunu söylemeliyim ki en masum sandığınız kişiler bile masum çıkmayacak. Film çoğunlukla bir ev de geçse de görüntü kaliteli, kadro da oldukça iyi. Şükrü Özyıldız, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Şebnem Bozoklu, Serkan Altınorak isimlerinin bulunduğu oyuncu kadrosu aslında filmi toparlayan bir etken olmuş, aksi halde kötü bir kadro olsaydı sıkılacağınız bir filme girmiş olabilirdiniz.

Eğer ilişkisi olan izleyiciler varsa, filmden sonra kısa bir müddet ilişki yaşadığınız kişinin telefonunu karıştırma isteği duyabilir, hatta ondan şüphe bile edebilirsiniz. Adı üstünde cepte bulunan kara kutularımız, telefonlarımız, filmin ana öğesi olmakla birlikte, hayatımızın da çoğu sırrını taşıyan bir cihaz haline geldi. Bu da benden size ufak ipucu olsun. Eğer izlemek istiyorsanız, gülmek istiyorsanız ve şaşırtıcı bir film istiyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Gidecek olanlara bol eğlenceler şimdiden.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Cebimdeki Yabancı Film Fragmanı" bu yazı 13 Şubat 2018 tarihinde saat 00:50 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)