Casper Vıa V5 Telefon İncelemesi

Blogolik Yazar tarafından 1 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Casper Vıa V5 Telefon İncelemesi

Telefonlar, hayatımızın vazgeçilmesi haline gelmiştir. Öyle ki telefon olmadan balkona bile çıkamaz olduk. Son zamanlarda hayatımıza giren akıllı telefonlar ise günümüzün tamamını etkilemiştir. Cebimizdeki telefon, ihtiyacımız olan her teknolojik imkânı bizlere sağlamaktadır. Bilgisayar, televizyon veya mp3 gibi bir cihaza ihtiyacımız kalmamaktadır. Gün geçtikçe telefon alanında bir sürü yenilikler yaşanmaktadır. Her geçen gün yeni modeller ve yeni özelliklerle donatılmış telefonlar piyasaya müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Her marka kendine has özelliklerle üretime devam etmektedir.

Casper, 25 yıllık bir üretim geçmişiyle hayatımızda yerini almıştır. Cep telefonu üretiminde de diğer teknolojik ürünlerin üretiminde olduğu gibi çok hassas çalışmaktadır. Casper VIA serisiyle çok değerli bir yer edinmiştir. Casper VIA V5 incecik tasarımıyla dikkat çekmektedir. 6.9 mm inceliğinde tasarlanmıştır. Kenarları ovaldir ve metal çerçeveyle çevrelenmiştir. 145 gr ağırlığıyla elde kuş tüyü hafifliğinde dir. Özellikle renk seçeneği olarak mat seçeneği de eklenmiştir. Parlak renkler ve zengin detaylarla donatılmıştır.

 

3 sene önce yazılmıştır.
"Casper Vıa V5 Telefon İncelemesi" bu yazı 1 Nisan 2016 tarihinde saat 23:23 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)