Canon İmagerunner ADVANCE Serisi

Blogolik Yazar tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır.

Canon İmagerunner ADVANCE Serisi

2009 senesinde Türkiye’ye getirilen Canon İmageRUNNER ADVANCE serisine yeni üyeler ekleniyor. Canon firması tarafından tanıtımı yapılan yeni Canon İmageRUNNER ADVANCE serisi yazıcıların, mobil platformlar ile uyumlulukları ve ofis ortamlarına yakışan tasarımları dikkatleri çekti.

Canon firması, üç yeni türdeki çok işlevli yazıcılarını Canon İmageRUNNER ADVANCE serisi ismiyle tanıttı. Bu yeni yazıcılar mobil cihazlarla olan uyumları sayesinde dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Ofis ortamlarına yakışır bir görünüm sunmaları da serinin bir başka artısı olarak görülüyor.

Yeni Canon Yazıcılar Bulut Servisler Üzerinden Yazdırma Yapabilecek

Canon İmageRUNNER ADVANCE serisinde C255/355, 4500E ve C3500 modelleri yer alacak. Mobil cihazlardan Geoogle Cloud Print ve Apple AirPrint uygulamaları ile belgeler de kolay bir şekilde yazdırılabilecek. Ayrıca bütün belgelerin taranarak Google Drive, Dropbox, Evernote gibi bulut depolama platformlarında direk olarak kayıt altına alınabilmesi de sağlanacak.

Bu yeni yazıcılar 6500, C7500 ve C5500 serilerinde de paylaşılan Canon İmageRUNNER ADVANCE platformuyla çalışmaktalar. Bu paylaşımlı platforma ile bütün seri kapsamında yer alan akıllı telefon benzeri kullanıcı ara yüzleriyle cihaz sahiplerine de kullanım açısından büyük bir kolaylık getirmeyi hedefliyor.

Seriye Ait Modellerin Diğer Özellikleri

Renkli olarak dakikada 70 adet baskı ve kopya seçenekleri bulunan Canon İmageRUNNER ADVANCE serisinin modelleri %40’a varan enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra karbon emisyonun da %50 oranında azalma da sağlamakta. Geçtiğimiz yıllarda Canon firmasının Meap teknolojisiyle beraber NTWare, Microsoft ve Adobe gibi yazılım sağlayıcılarla gerçekleştirdiği ortaklıklar sayesinde işlem güvenliği ve verimliliği açısından daha etkin bir performans sunuyor.

Canon İmageRUNNER ADVANCE serisi ofis tipi yazıcılardan olup, nerede bulunurlarsa bulunsunlar, belgelere kolaylıkla erişim sağlanabilmesi için bulut servis çözümlerini kullanmaktalar. Yeni seriden olan bu yazıcılar Şubat ayı itibariyle satışa sunulmuş durumda.

3 sene önce yazılmıştır.
"Canon İmagerunner ADVANCE Serisi" bu yazı 1 Ağustos 2017 tarihinde saat 03:02 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)