Call of Duty : Modern Warfare İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 20 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

En ünlü video oyunlarından Call of Duty: Modern Warfare için önemli bir güncelleme çıktı.

Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için versiyon 1.21 güncellemesini yayınladı.

PlayStation 4’te 20.2 gb, Xbox One’da 31 GB ve PC’de eğer sadece Modern Warfare varsa 30GB veya eğer sadece Warzone varsa 26.1 GB.

Güncelleme Modern Warfare’a Gunfight haritası Aisle 9 ve multiplayer haritası Hardhat ve oyun listesine Aisle 9 için Face Off Moshpit ve Hardhat için 24/7’ı ekliyor. Ayrıca Spec Ops artık mevcut görevleri sadece headshot gibi çeşitli ayarlamalarla oynayabileceğiniz seçenekler sunuyor.

Warzone oyuncularını ise zırh sağlayan Armor Box ve Gulag’da bulabilecekleri yeni silahlar bekliyor. Yeni LTM ise Classic BR’de ulaşılabilir durumda.

Bazı silahlarda da denge değişiklikleri var. FAL ve SCAR silahlarının nişan alma süreleri ve sniper kullanırken nefesi çok uzun tutmanın cezası azaltıldı. Ayrıca VLK Rogue ateş hızı artarken Holger 26 geri tepmesi düşürüldü. Bakalım oyuncular bu değişikliklerden memnun olacaklar mı?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Call of Duty : Modern Warfare İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 20 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:14 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)