Call of Duty 2014 İçin İlk Görsel Yayınlandı!

denizli tarafından 23 Nisan 2014 tarihinde yazılmıştır.

Bu sene sonbahar mevsiminde bizlerle buluşacak olan yeni ve söylentilere göre son olan Call of Duty 2014 için ilk görsel bu saatlerde basına düştü. İşin garip kısmı ise, bu görsel bizlere “Call of Duty derken?” dedirttirdi. Neden mi?

Görseldeki karakterin detayları şüphesiz ki epik bir durumda sergilenmiş. İlk gördüğümüzde demodan alınan bir sahne olarak nitelendirsek de, yapımcının sözleri bizleri şoka sokmaya yetti;

“Oyun içindeki karakterler.”

Lütfen sakin olun. Sledgehammer Games tarafından yayınlanan ve yorumu yapılan bu görsel, tamamen oyun içi detaylara ait. Yani yeni Call of Duty’nin görüntüleri işte böyle muazzam olacak.

x61243612.png.pagespeed.ic.gFYzAa2e_g

Activision’ın açıklamalarına göre, yeni nesil dedirten ilk oyun olacak, yeni Call of Duty. Sizleri heyecanla görselimize alalım, bizimle kalın.

6 sene önce yazılmıştır.
"Call of Duty 2014 İçin İlk Görsel Yayınlandı!" bu yazı 23 Nisan 2014 tarihinde saat 23:53 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 477 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Halil dedi ki:

   süper bir oyun

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)