C Vitamini Deposu Limon ve Faydaları

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

C Vitamini Deposu Limon ve Faydaları

Limon c vitamini açısından çok zengin bir narenciyedir. İçerisinde birçok antioksidan bulundurur. Faydaları saymakla bitmez. Birçok yerde kullanımı mümkündür.

Limon Ve Faydaları;

Limon sağlık açısından çok faydalı ve birçok alanda kullanımı mümkündür. Cilt sağlığı, vücut sağlığı, yemeklerde, ev temizliği gibi birçok alanda kullanılır. Cilde iyi gelir, yüksek tansiyonu düzenler, kilo vermeye yardımcı olur, diş problemlerinde, hazımsızlık gibi problemlerde çok etkilidir. En çok da kış aylarında soğuk algınlığı öksürüğe bire birdir. Kış aylarının olmazsa olmazı içeceğidir. Sabah güne ılık limonlu su ile başlamak beden sağlığı açısından çok faydalıdır.

Limon Tüketimi;  

Limonun birçok faydası mevcuttur. Tüketimi ve bulunması çok rahattır. Vücuda hiçbir zararı yoktur. Her alanda gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
"C Vitamini Deposu Limon ve Faydaları" bu yazı 8 Aralık 2017 tarihinde saat 10:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)