Buzdolabındaki Küçük Sineklerden Kurtulmak İçin Ne Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Buzdolabındaki Küçük Sineklerden Kurtulmak İçin Ne Yapılır?

Halk arasında meyve sineği olarak tanınmaktadır. Kısa sürede çoğalmaktadırlar. Sizde de böyle sıkıntı varsa bu makaleyi okuyup denileni yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Sineklerden Kurtulmak İçin Neler Yapılır?

Dolap rafları cam sil ile silinmelidir. Sıcak suyun içerisine sabun koyularak dolap temizlenir. Küçük kaplara konulan bal sayesinde sinekler yapışacaktır. Elektrik süpürgesi ile dolapta uçuşan sinekler çekilebilir. Sebzeler poşetlenerek buzdolabına yerleştirilmelidir. Çürüyen meyveler dolaptan hemen uzak kaldırılmalıdır. Buzdolabının temizliğine dikkat ederek hafta bir kez meyve ve sebzelerin kontrolü yapılarak tüketilmeli ya da kullanılması mümkün olmayan gıdaları buzdolabından uzaklaştırılmalıdır. Bu sinekler sıcakta üremesinden dolayı buzdolabı ayarı kontrol altına alınmalıdır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Buzdolabındaki Küçük Sineklerden Kurtulmak İçin Ne Yapılır?" bu yazı 4 Aralık 2017 tarihinde saat 23:43 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)