Buz ve Gökyüzü Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 24 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Buz ve Gökyüzü Film Fragmanı izle
Merhaba arkadaşlar sizler için vizyona girecek filmleri tanıtmaya devam ediyoruz. Film izlemeye gitmeden önce blogumuza göz atarak filmler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir sinema biletinin 15-20 Tl olduğu günümüzde en azından sinemada izlenmeye değer filmleri izlemenizi öneriyoruz. Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Buz ve Gökyüzü filmi merakla bekleniyor. Yönetmenliğini Luc Jacquet yaptığı Buz ve Gökyüzü adlı filmde bir belgeseli konu alıyor. 89 dakika sürecek olan bu Belgesel tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Buz ve Gökyüzü Film Konusu
Belgesel niteliğinde olan bu filmde 1957’den günümüze dek buzullarla ilgili araştırmalar yapan ünlü buzul bilimci Fransız Claude Lorius’nun yaşam serüvenini anlatılıyor. Oscar ödüllü yönetmen Luc Jacquet tarafından çekilen bu filmi eğer belgesel tarzında filmleri seviyorsanız izleyebilirsiniz. Ayrıca filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız sizden sonra sinemaya gidecek olan kişilere de ışık verebilirsiniz. Filmin fragmanını aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz videodan izleyebilirsiniz.
Buz ve Gökyüzü Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Buz ve Gökyüzü Film Fragmanı izle" bu yazı 24 Aralık 2015 tarihinde saat 22:07 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 127 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)