Bus Driver Simulator 2019 Artık Erken Erişimde Değil

Blogolik Yazar tarafından 5 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Beğenilen oyunlardan Bus Driver Simulator 2019, son güncellemeyle erken erişim aşamasından çıkarıldı.

Tır simülasyon ve otobüs simülasyon oyunları yıllardır popülaritesini kaybetmeden geniş kitlelere hitap ederken yeni bir simülasyon oyunu daha tam sürüm olarak piyasadaki yerini aldı. Metro Simulator 19, The Agony ve VCB gibi oyunların geliştiricisi olan KishMish Games en yeni oyunu olan Bus Driver Simulator 2019’u nihayet tam sürüm olarak oyunculara sundu.

49.00 TL fiyat etiketi ile Steam üzerinde lansmana çıkan Bus Driver Simulator 2019 bünyesinde VR desteğine de yer veriyor. Türkçe dahil olmak üzere 13 farklı dil seçeneğine ev sahipliği yapan oyun gece ve gündüz döngüsü eşliğinde oyunculara birbirinden farklı otobüsleri deneyimleme fırsatı veriyor. Yaz ve kış gibi mevsimsel döngülerin de yer aldığı oyun ilk olarak 2018 yılında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkmıştı.

4 Aralık 2019 itibari ile tam sürüme geçiş yapan oyun geçtiğimiz yıldan bu yana çeşitli eleştiri oklarının hedefi haline gelirken tam sürümü ile oyuncuları tatmin etmeyi planlıyor. Bakalım bunu başarabilecek mi?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bus Driver Simulator 2019 Artık Erken Erişimde Değil" bu yazı 5 Aralık 2019 tarihinde saat 20:45 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)