Burdur Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 8 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Burdur Ek İş İlanları

Evden dışarı çıkmadan hem ev işlerini aksatmadan hem de çocuklarımız ile ilgilenmeye devam ederek ek iş yapmak son yıllarda gittikçe artmaya başladı. Özellikle ev hanımları ve emekliler tarafından sıklıkla tercih edilen bu kazanç kapısında bizler için çok farklı ve alternatif iş imkânları bulunmaktadır. Genellikle şirketlerin evlerimize teslim ederek bizden yapmamızı istedikleri bu işler arasında tespih dizme ve ıslak mendil paketleme işi sayılabilir. Burdur’da yaşan tüm hanımların kolaylıkla yapabilecekleri bu işler hepimiz için ayrı bir kazanç ve ek gelir kapısı haline gelmiştir.

Islak mendiller artık herkesin çantasından ayırmadan sürekli kullandığı bir ihtiyacı haline gelmiştir. Şirket sahipleri işyerlerine gelip çalıştırmak yerine artık evlere bu işleri göndermeyi tercih ediyorlar. Üretilen ıslak mendilleri çok düzenli bir halde paketlerin içerisine yerleştirmek yapmamız gereken tek iş. Ay sonunda ise güzel paralar kazandığınızı göreceksiniz.

Tespih dizme işi ise asla sezonu olmayan ve yaz kış ciddi anlamda talep beklentisi olan bir iş. Evde günde 5 ile 6 saat arasında çalışma imkânınız var ise bu işi düzenli olarak yapmaya başlayabilir ve ayda 1000 TL’den fazla ek bir gelir elde edebilirsiniz. Evlerimize toplu olarak gönderilen tespih malzemeleri ile tek yapmamız gereken iş 33’lük ve 99’luk tespihler hazırlamak. Boncukları adedine göre dizerek ve sonrasında ise imamesini takarak tespih dizme işini tamamlamış oluyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Burdur Ek İş İlanları" bu yazı 8 Nisan 2017 tarihinde saat 12:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)