Burçlar Hakkında Merak Edilenler 

Blogolik Yazar tarafından 8 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Burçlar Hakkında Merak Edilenler 

Burçlar gökyüzündeki oniki takım yıldızına verilen isimlerdir.Ancak astronomi ile astroloji yakın olsalarda birbirlerinden farklıdır.Burçlar hakkında yapılan çalışmalar çok eski zamanlara kadar gitmektedir.

Burçlar dört gruba ayrılır;
1) SU BURÇLARI; Balık (19 şubat-20 mart),Yengeç (22 haziran-22 temmuz),Akrep (24 ekim-22 kasım)
2) HAVA BURÇLARI; Kova (21 ocak-18 şubat),İkizler (21 mayıs-21 haziran),Terazi (23 eylül-23 ekim)
3) ATEŞ BURÇLSRI; Koç (21 mart-20 nisan),Aslan (23 temmuz-22 ağustos),Yay (23 kasım-21 aralık)
4) TOPRAK BURÇLARI; Oğlak (22 aralık-20 ocak),Boğa (21 nisan-21 mayıs),Başak (23 ağustos-22 eylül)

Burçların en belirgin özellikleri;
Balık,arkadaşlığa önem verirler,neşelidirler ve eğlenmeyi severler,sadık ve uysaldırlar. Yengeç,şefkatlidirler,duygularını derin ve yoğun yaşarlar,duygularıyla başı her zaman derttedir.Akrep,tutkulu ve zekidirler,gözleriyle konuşan ihtiraslı kişilerdir.Kova,dahi ve özgürlüklerine düşkündürler,inatçı ve sabit fikirli olabilirler.İkizler,yeteneklidirler çok zor severler ve ani kararlarla hayatına yön verirler,aynı şeyi iki kere yapmazlar,yoğun ilişkileri sevmezler.Terazi,kıvrak zekalı,iyi giyinimli ve misafirperverdirler,oldukça kararsızlırdırlar ve büyülü bir havaları vardır.Koç,ön planda olmayı seven,iyi niyetli ve dürüst kişilerdir,yenilgiyi asla kabullenmezler,gözü karadırlar. Aslan,enerjileri yüksek aksiyonu seven lider kişiliklerdir, ilgisizlikten hoşlanmazlar. Yay,neşeli hayat dolu ve seyehat düşkünüdürler,cesurdurlar ve sıradanlığı kabullenmezler.Oğlak,sabırlı düzenli ve iş tutkunudurlar,ayrıca ciddi ve güçlü iradelilerdir.

Boğa,sakin huzurlu ve mücadeleci bir kişiliğe sahiptirler,kolay kolay öfkelenmeyip sağduyulu ve sabırlıdırlar.Başak,araştırmacı,uzun vadeli planlar yapar doğrularından kolay kolay vazgeçmezler,mantık onlar için en önde gelen şeydir.

Burçların diğer burçlarla uyumluluğu özellikle aşk ve evlilikle ilgili olanları ciddi merak konusudur.Bunlara ek olarak yükselen burçlarda kişilik özelliklerini daha fazla etkilediği için normal burçlardan daha önemli durumdadır.Yükselen burç;doğum anında ufuktan yükselen burç olarak bilinir.Yükselen burcunuzu doğru bir şekilde öğrenebilmek için,doğum tarihinizi,saatini ve dakikasını bile biliyor olmanız gerekmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Burçlar Hakkında Merak Edilenler " bu yazı 8 Temmuz 2017 tarihinde saat 13:06 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 168 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)