Bumerang Platin Üye Olma Koşulları Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 26 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bumerang Platin Üye Olma Koşulları Nelerdir?
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bumerang Hürriyet tarafından geliştirilmiş son derece faydalı ve blog severlerin bir araya geldiği sosyal bir ortamdır. Sizlerde bumerang ve yazar kafe üyeliği alarak bloglarınızın çok daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Size bu yazımızda herkesin merakla takip ettiği ve gelirde elde edebileceği bir site olan bumerang sitesinde üyelik tipinizi platin yapmayı ve bu sayede yazarcafe alanına paylaşım yapabileceksiniz.

Kural 1:  Özgür Olun, Özgün Yazın.
Bildiğiniz gibi özgünlük her alanda olduğu gibi bu alanda da en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Kural 2: Sitenizi Güncel Tutun.
Sitenizi her gün güncel tutmaya çalışın bu sayede siteniz daha popüler olacak ve her gün güncellendiğinden ziyaretçiler yeni haberlere göz atmak için sitenizi ziyaret edecekler.

Kural 3: Görsel Kullanmaya Özen Gösterin.
Sitenizde yayınladığınız yazıları görseller ile birlikte düzenleyerek daha hoş görünüm ve zengin içerikler elde edebilirsiniz.

Kural 4: Sosyal Medya Hesaplarınızı Blogunuza Entegre Edin.

Kural 5: Etkileşime Önem Verin!

5 sene önce yazılmıştır.
"Bumerang Platin Üye Olma Koşulları Nelerdir?" bu yazı 26 Ocak 2016 tarihinde saat 21:56 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 116 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)