Bugün 5G Kullanıyor Olsaydık Hayatımız Nasıl Olurdu?

Blogolik Yazar tarafından 25 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

BUGÜN 5G KULLANIYOR OLSAYDIK HAYATIMIZ NASIL OLURDU?
Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde İnternet de hayatımıza girmeye devam ediyor. Özellikle Ülkemizde bu alanda gelişmeler son hızı ile devam ediyor. Şimdiden ileriye dönüş düşünen uzmanlar bundan yıllar sonra olacakları şimdiden düşünmeye devam ediyor. Peki, 5g hayatımız girdiğinde neler olacak?

Daha Hızlı İnternet
İnternetin olanaklarından yararlanmak daha elverişli hale gelecektir. Yani canlı yayın akışı ve markalara erişim internetin hızına bağlı olarak çok kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca 5G teknolojisinin bize bir getirisi daha olarakta hareket halinde dahi sanal gerçekliğin kullanılabileceğini söylemek mümkündür.

Kablosuz İnternet

Bugün 5G kullanıyor olsaydık hayatımız nasıl olurdu? sorusunun başka bir cevabı olarakta kablosuz internet kullanımının daha yaygın hale geleceğini söylemek mümkündür. 5G teknolojisiyle her yere kablosuz internet erişimi gelecek ve internete erişimimiz daha kolay hale gelecektir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Bugün 5G Kullanıyor Olsaydık Hayatımız Nasıl Olurdu?" bu yazı 25 Mart 2017 tarihinde saat 15:17 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)