Bu Uygulama Siz Yürüdükçe Size Para Kazandırıyor

Blogolik Yazar tarafından 11 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Bu Uygulama Siz Yürüdükçe Size Para Kazandırıyor

Para kazanmanın birçok yolu ortaya çıktı ve halen de çıkıyor. Gelişen teknoloji ile karşımıza hergün yeni şeyler çıkıyor bunlardan biriside yürüyerek para kazanabileceğiniz bu uygulama. Bu uygulama sayesinde yürüyerek para kazanıyorsunuz. Peki nasıl?

Bu uygulama İphone kullanıcıları için geliştirilmiş olup siz yürüdükçe size kripto para hediye ediyor. Sweatcoin isimli bu uygulama günlük atılan adımların sayısını hesaplıyor ve bunları gps verilerinizle karşılaştırıyor. Bu karşılaştırmadan sonra her 1000 adım için yaklaşık 95 Sweatcoin size veriyor.

Son bir yıl içinde gelirini %266 artıran sweatcoin 5 milyondan azla aktif kullanıcıya bu imkanı sağlıyor. 5.7 milyon dolarlık hacme sahip olan Sweatcoin henüz ülkemizde hizmete geçmiş durumda değil.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bu Uygulama Siz Yürüdükçe Size Para Kazandırıyor" bu yazı 11 Mart 2018 tarihinde saat 23:22 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)