Bu Kez de FlexPai 2 Çıkıyor!

Blogolik Yazar tarafından 18 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Katlanabilir akıllı telefon kategorisinde önemli bir öncü olan FlexPai modelinin yeni sürümü çıkıyor.

Katlanabilir telefonların ilk örneği ise 2018 yılında Ekim ayında FlexPai markası tarafından tanıtıldı. 1,5 yıldır suskun olan üretici FlexPai 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Öncelikle telefonun bize ne sunacağını bilemiyoruz ama yeni bir tasarımın karşımıza çıkacağını pek zannetmiyoruz. Bize sorarsanız içe katlanabilir istiridye kapaklı bir telefon ile karşı karşıya kalacağız.

Henüz net bir bilgi ve görsel ortada yok ama telefonun 25 Mart tarihinde tanıtılacağı şirket tarafından bugün resmen açıklandı. Bir diğer önemli konuda yonga seti tarafında. Zira FlexiPai bu konuda çok iddialı ve yeni nesil telefonunda yonga seti olarak Snapdragon 865 yonga seti kullanmak istiyor. Açıkçasını söylemek gerekirse bu ne kadar mümkün olacak bunu hep birlikte göreceğiz ama FlexiPai yeni telefonunda bu yonga setini kullanacaksa telefonun çıkış tarihi de ciddi gecikebilir. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bu Kez de FlexPai 2 Çıkıyor!" bu yazı 18 Mart 2020 tarihinde saat 19:50 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)