Bu Defa da Redmi 9 Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 29 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi markası yeni telefonlar duyurmaya devam ediyor. Son bilgilere göre bu kez de Redmi 9 modeli piyasaya sürülecek.

Akıllı telefon pazarında koronavirüs sebebi ile ciddi bir stok sorunu baş göstermiş durumda. Üreticiler yeni telefonlarını tanıtıyorlar ama bir türlü yeterli miktarda satışa sunamıyorlar Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Xiaomi Hindistan Başkanı bugün Redmi 9 isminde bir telefondan bahsetti ve bu telefonu Redmi Note 9 ile karıştırmayın diye de tembihledi.

Hindistan pazarında Realme C3 modelinin başarısı sonrasında rotayı MediaTek G70 yonga setine çeviren Redmi markasının bu telefona benzeyen bir model yapacağı belirtiliyor. Telefon ile ilgili bilgi bulunmuyor ama Xiaomi’nin Mart ayının ikinci haftasında Hindistan pazarında Mi 10 ve Mi 10 Pro lansmanı yaparak telefonları satışa sunması bekleniyor. Tam bu lansman sırasında yeni telefon da gözler önüne serilecek.

Hintli basının sızıntılarıan göre telefonda 6,4 inç boyutunda Infinty-O çentikli bir IPS LCD ekran bulunacak. Bununla birlikte 64GB Hafıza ve 4GB RAM gücü telefona eşlik edecek. Fiyat tarafında bilgi bulunmuyor ama Realme C3 fiyatından yani 200 dolar seviyelerinden satışa sunulacaktır. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bu Defa da Redmi 9 Çıkacak" bu yazı 29 Şubat 2020 tarihinde saat 22:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)