Bu Da Nereden Çıktı? Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 18 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bu Da Nereden Çıktı? Film Fragmanı Oyuncuları

Bu Da Nereden Çıktı? İsimli film komedi tadında bir filmdir. Ailesine sıkı sıkıya bağlı olan Ned sevecen ve bir o kadar da korumacı bir babadır. Tatil zamanlarını Stanford da üniversite okuyan kızının yanına giderek geçiren aile bu sefer de tatil zamanını kızlarının yanında geçirmek için karar alırlar ve Stanford eyaletine doğru yol alırlar. Ancak kızlarını başka kimseyle paylaşma fikrinden bile uzak olan aile bu sefer ki tatillerinde kızlarının erkek arkadaşlarının olduğunu fark ederler.

Ailenin en büyük kâbusu olan erkek arkadaş gerçek olmuş ve baba olarak kızını kıskanma psikolojisine girmiştir. Stephanie tanıştığı erkek arkadaş Silikon Vadisi’nde başarılı çalışma hayatı sonrasında milyarder olan bir gençtir. İsmi Laird olan genç ve başarılı genç kız arkadaşının babasının kıskançlığı nedeniyle kendini anlamsız ve komik bir durumda bulur. Hatta öyle ki Laird, Stephanie’ye olan sevgisinden dolayı ona evlilik teflik edecektir. Bu durum babasının daha da panik olmansa sebep olmuştur. Bu tür serüvenleri izlemekten hoşlanan kişiler Bu Da Nereden Çıktı? İzle kısmına tıklayarak neşeli dakikalar geçirebilirler.

Filmin Başrol Oyuncuları Kimlerdir?

Bryan Cranston ve James Franco, Orijinal ismi Why Him? olan filminin başrol oyuncuları olarak biliniyor.

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Bu Da Nereden Çıktı? Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 18 Aralık 2016 tarihinde saat 22:19 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 82 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)