Boyalı Saçlara Bakım Nasıl Yapılı?

Blogolik Yazar tarafından 12 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Boyalı Saçlara Bakım Nasıl Yapılı?

Saçlarımızı birçok nedenden dolayı boyama ihtiyacı hissederiz. Beyazları kapatmak, saçımızın renginden sıkıldığımızda, değişiklik yapmak istediğimizde saçımızın rengiyle oynarız. Saç boyama işlemi kolay bir işlemdir. Asıl zor kısım boya sonrası bakımdır.

Saç Bakımında Dikkat edilmesi gereken konular;

Saçımızı boyatırken bitkisel bazlı boyaları tercih etmeliyiz. Saçımızı güneş ışınlarından korumaya özen göstermeli, saçımızın yapısına göre saç kremi ve şampuan kullanmalıyız. Saçımızı çok sıcak suyla yıkamamalı, gerekli özeni göstermeliyiz.

Saç Bakımında Yapılması Gerekenler;

Saç bakımı için evde hazırlayabileceğimiz bir çok maske bulunmakta, saçımız için en uygun olanını hazırlayıp belirli rutinlerle saçımıza uygulayabiliriz. Bunun yanında özel hazır satılan maskeler vitaminler belirli aralıklarla saçımıza uygulayabiliriz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Boyalı Saçlara Bakım Nasıl Yapılı?" bu yazı 12 Kasım 2017 tarihinde saat 21:38 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)