Boyalı Saçlar İçin Maske Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 14 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Boyalı Saçlar İçin Maske Nasıl Yapılır?

Saç rengini değiştirmek her kadın için değişikliğin bir göstergesidir. Saçlarımızı değiştirdiğimiz zaman ister istemez yıpranmalar da oluyor elbet… Çok kaliteli saç boylarını kullanılsa da istenmeyen yıpranmalar maalesef kaçınılmaz son oluyor. Bir zaman sonra saç canlılığı ve ışıltısını kaybetmiş oluyor. Saçlarımızın eski görünümüne kavuşması için de maskelerden yardım alıyoruz.

Maske Tarifleri

Biberiye yağı ve zeytin yağlı maske; yarım su bardağı zeytin yağı ve 5-6 damla da biberiye yağından koyup karıştırıyoruz. Yağları kaynatmadan hafif ılık olana kadar ocak da ısıtıyoruz. Isıttıktan sonra önce diplere masaj yaparak yediriyoruz. Daha sonra kalan yağ ile de tüm saçlarımıza yediriyoruz. Bir saat saç da kaldıktan sonra saçlarımızı bir kere sabunlayıp yıkıyoruz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Boyalı Saçlar İçin Maske Nasıl Yapılır?" bu yazı 14 Kasım 2017 tarihinde saat 10:46 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)