Botox Maskesi Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 3 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır.

Bazı kadınlara şarap gibi kadın denir. Bu söz, yaş aldıkça olgunlaşıp güzelliğine ve zarafetine anlam katabilen kadınlar için söylenir. Yılların kattığı olgunluğu, bakımlı ve güzel bir görünümle beslemek ise emek ister. Cildinizi sağlıklı, canlı ve güzel göstermek için yedi nörotoksini bir arada kullanmanız gerekir. Peki bu yedi nörotoksini içeren Botox maskesi nasıl yapılır? Hem ucuza hem de doğal yollarla yapabileceğiniz bir uygulamayla sonuç almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Öncelikle cildinizin karışımı uygulayacağınız kısmını iyice temizlemeniz gerekiyor. Sonra aşağıdaki tariflerden istediğiniz birini seçerek kürünüzü uygulayabilir ve yaş aldıkça yıllara meydan okuyabilirsiniz.

Limon ve tuzla arının… Yumurta ve sütle tedavi edin!

İlk tarifimiz, limon ve tuzun toksinlerden arındırıcı, yumurtanın tedavi edici ve sütün cildi yumuşatıcı etkisine güvenerek kolayca hazırlanan bir kür. 1 adet yumurtanın sarısını 2 çay kaşığı kadar taze limon suyu, az bir tuz ve 1 tatlı kaşığı kadar sütle karıştırıyorsunuz. Daha sonra hazırladığınız kremsi karışımı, etki etmesini istediğiniz bölgelere sürüyorsunuz. Maskeyi kurudukça yeniden sürmeniz ve kurutmanız gerekiyor. Çok uzun süre değil sadece yarım saat sonra yüzünüzü yıkayarak ve cildinizin gerildiğini hissettiğiniz durumlarda nemlendirici kremlerle destekleyerek muhteşem sonuçlar almanız mümkün. Üstelik bunun için kürü ayda sadece 3-4 kez uygulamanız yeterli.

Uzak Doğunun kutsal bitkisi zencefil, yumuşacık kaymak ve besleyici buğdayla gençleşin!

İkinci tarif ise, Uzak Doğunun her türlü sıkıntıya deva olarak bilinen ve kutsal olduğu iddia edilen bitkisi zencefille yapılıyor. Bir çay kaşığıyla aldığınız toz zencefil ve kaymağın üzerine iki çay kaşığı buğday nişastası ekleyerek karıştırıyorsunuz. Kaymak cildinizi yumuşatmak, buğday ise beslemek için kullanılan malzemeler. Daha sonra bu karışımı rahatlatma etkisiyle bilinen lavanta yağından az miktarda dökerek, krem haline getiriyorsunuz. Maskeniz hazır. Sıra cildinizin temizlediğiniz kısmına, bu karışımı yavaşça sürerek 25 dakika bekledikten sonra bol suyla temizlemekte. Bu kürü 10 gün boyunca uygulayanların söylediklerine göre, cildiniz parlayacak ve 4-5 yıl öncesine dönecek.

3 sene önce yazılmıştır.
"Botox Maskesi Nasıl Yapılır?" bu yazı 3 Eylül 2017 tarihinde saat 11:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)