Borderlands Serisinde Özel Bir İndirim Başladı

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır.

Borderlands : The Collection paketinde büyük oranda indirim var. İşte habere ilişkin detaylar…

Borderlands 3 çıkmadan önce önceki oyunları oynamak için geç kalmış sayılmazsınız, üstelik şu an çok da uygun bir imkana sahipsiniz sevgili okuyucular.

Borderlands: The Handsome Collection Steam’de tam tamına %97 indirimde. Normal satış fiyatı 480 lira olan paket, şu an yalnızca 12,43 liraya satılıyor.

Elbette kimsenin bu paketi 480 lira vererek aldığı yok, bu tür oyunları zaten indirime girdiklerinde almayı tercih ediyoruz ama yine de bunun güzel bir fırsat olduğu kesin. Bir daha kim bilir ne zaman bu kadar indirim görür.

Yalnız oyunun indirim seviyelerini kontrol etmek için SteamDB’ye baktığımda Kazakistan’dakilerin daha da şanslı oldukları dikkatimi çekmedi değil, Tenge cinsinden satış fiyatını Türk lirasına çevirince 4,24 liraya denk geliyor :).

Borderlands: The Handsome Collection içinde Borderlands 2 ve The Pre-Sequel oyunları ve her iki oyunun da tüm DLC’leri bulunuyor. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmanızı öneririz.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Borderlands Serisinde Özel Bir İndirim Başladı" bu yazı 5 Haziran 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)