Borderlands 3 Başarılarına Devam Ediyor

Blogolik Yazar tarafından 11 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyun Borderlands 3 bir başarı daha yakaladı. İşte konuya ilişkin detaylar…

Yayınlandığı günden bu yana deli gibi satan Borderlands 3, duyurulduğu tarihlerde de Borderlands 2’nin satışlarının artmasını sağlamıştı. Geçtiğimiz hafta 7 milyona yakın kopya sattığını duyuran yapım yeni bir de rekora imza atmış oldu.

Gearbox Software’in imzası ile geliştirilen Borderlands 3, 2K tarafından hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu. Aksiyon rol oyunları arasına katılır katılmak milyonlarca kopya satan oyun bugün satış adedi detayları ile gündem geldi.

PC Games N bugün yaptığı haber de Borderlands 3’ün dijital satışlarındaki başarısından söz edilmiş. Haberde oyunun 7 milyon adet sattığını ve bu satışların yüzde 70’inin dijital satışlara ait olduğu ifade edilmiş. Haberin detaylarına göre Take Two üç aylık mali raporunda oyunun satış adedinden ve başarısından özellikle söz edilmiş.

Borderlands 3 için işlerin bu kadar tıkırında gitmesi ilerleyen süreçte yeni bir Borderlands oyununun piyasaya sürülmesine zemin hazırlıyor olabilir.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Borderlands 3 Başarılarına Devam Ediyor" bu yazı 11 Kasım 2019 tarihinde saat 19:37 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)