Bol Köpüklü Ayran Nasıl Hazırlanır?

Blogolik Yazar tarafından 11 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Bol Köpüklü Ayran Nasıl Hazırlanır?

Ayran sofraların vazgeçilmez içeceğidir. Özellikle yaz aylarında bol bol yapılıp içilir. Yoğurtla yapıldığı için hem lezzetli hem de çok yararlıdır.

Hazırlama yöntemleri;

Ayran sofralarımızın en lezzetli içeceğidir. Ayrıca geleneksel içeceğimizdir. Susurluk ilçesiyle özdeşmiş isim bile almıştır. Bol vitaminli ayranı köpüklü yapmak için birkaç pratik yöntem vardır. Özellikle soğuk içilir. Yayık içerisinde yapmak bunlarda en sevilenidir. Hem çok lezzetli hem çok köpüklü olur. Ayranın köpüklü olması için bolca çırpılması gerekir bunun için evimizde bulunan blender, ayran sürahisi, mikser gibi ev aletlerini kullanabiliriz. Ayrıca içine soda, tuz, süt ekleyerek daha lezzetli olmasını sağlayabilirsiniz. Ev yapımı yoğurtla daha lezzetli ayran yapmak mümkün.

2 sene önce yazılmıştır.
"Bol Köpüklü Ayran Nasıl Hazırlanır?" bu yazı 11 Aralık 2017 tarihinde saat 02:00 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 65 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)