B&O Beoplay H4 Kablosuz Kulaklık Modeli

Blogolik Yazar tarafından 4 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır.

B&O Beoplay H4 Kablosuz Kulaklık Modeli

Firma yetkilileri tarafından resmi olarak tanıtımı yapılan B&O Beoplay H4 kablosuz kulaklık dikkatleri çeken teknik detaylarıyla kullanıcı adaylarının beğenisine sunuldu. Kulaklık şık tasarımıyla kullanıcılara uzun süreli kullanım için pil ömrü de sağlayacak.

B&O Beoplay H4 kablosuz kulaklığın tanıtımı yapıldı. Üst düzeyde sunduğu ses çözümleri ile adını duyurmuş olan markanın tasarladığı bu yeni kablosuz kulaklıkla şık ve sade bir tasarımın yanı sıra dikkat çekici teknik bazı özelliklere de yer verilmiş. Kulaklık hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

B&O Beoplay H4 Kulaklığın Özellikleri

Yüksek kalitede malzemelerle ve kafa üstü bir yapıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak olan B&O Beoplay H4 kablosuz kulaklık ayrıca üst düzey bir işçiliğe de sahip olacak. Kulaklık Jakob Wagner isimli tasarımcı tarafından geliştirildi. Tasarımda kuzu derisi ve alüminyum gibi kaliteli malzemelere de yer verilmiş bulunuyor. 40 mm elektro-dinamik sürücüleri bulunan kablosuz kulaklığın sunduğu frekans aralığının ise 20 – 20000 Hz olduğu belirtiliyor.

B&O Beoplay H4 kablosuz kulaklık ayrıca kullanıcılara bluetooth 4.2 teknolojisi de sağlayacak. 3.5 mm giriş desteği bulunan kablosuz kulaklık istenirse bağlı bir şekilde kablo desteğiyle de kullanılabilecek. 600mAh kapasitesi bulunan ve şarj edilebilme özelliği sunan batarya, bluetooth erişimiyle birlikte 19 ile 20 saat arası bir pil ömrü sağlayabilecek kullanıcılara. Bataryanın şarj edilme süresinin ise 2.5 saat olduğuna açıklamalarda yer veriliyor.

Kulaklığın üzerindeki butonlar vasıtasıyla bazı fonksiyonların ayarlamaları da kulaklığın üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Kulaklıkta fiziksel olarak yer verilen özellikler yalnızca bu butonlar olacak ve bu fiziksel düğmelerle kullanıcılar bir dizi kontrol talimatını da kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Firmanın yaptığı açıklamalara göre B&O Beoplay H4 kulaklığın piyasa fiyatı da 300 dolar olarak belirlendi.

3 sene önce yazılmıştır.
"B&O Beoplay H4 Kablosuz Kulaklık Modeli" bu yazı 4 Ağustos 2017 tarihinde saat 22:14 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 56 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)