Blogger Öne Çıkan Yayın Özelliği

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Blogger dan Yeni Özellik : Öne Çıkan Yayın !
Blog yazarlarının en çok kullandığı sistemlerden bir tanesi olan blogger sitesi yeni bir özelliği ile bog severlerin beğenisine sunuldu. Blogger da bir çok yazar kod yardımı ile yaptığı bir çok şeyi blogger yönetiminin güncellemesi ile birlikte otomatik olarak yapabilecek. Sitelerinizi güncel tutmak ve sürekli ziyaretçi kazanmak için bazı uygulamalar yapıyoruz bunlardan en önemlisi siteye giren kişileri sitede tutmak için yapılan uygulamalar. Bunlardan en önemlisi benzer yazıları göstererek ziyaretçilerin daha fazla konu okumasını sağlamak ve bu sayede sitenizde daha çok kalmasını sağlayabilirsiniz.

İngilizce “featured content” olarak geçen bu eklenti sayesinde çok önemli gördüğünüz bir yazınızı sidebar kısmına taşıyarak her sayfada gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik tek bir kod eklemeden !

Uygulaması

Bu özelliği kullanabilmek için yerleşim kısmına gelin ve Gadget Ekle linkine tıklayın.
Daha sonra açılan kısımdan öne çıkan yayın‘ı seçin.
Sonra karşınıza çıkan pencereden eklenti başlığını, yazı seçimini, yazı başlığını ve görsel eklemeyi ayarlayın.
Yaptığınız değişikliği anında ön izleme ile görebilirsiniz.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Blogger Öne Çıkan Yayın Özelliği" bu yazı 30 Aralık 2015 tarihinde saat 01:50 sularında "Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 113 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)