BlackBerry Priv Modeli

Blogolik Yazar tarafından 14 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

BlackBerry Priv Modeli
BlackBerry kendisinden beklenen yeniliği nihayet yaptı. Yeni modeli yakın zamanda piyasaya sürülecek gibi. Geçtiğimiz günlerde gerçekliliği ortaya çıkan ve yeni görsellerin de ortaya çıktığı Android’li, kızaklı klavyeli telefonu BlackBerry Priv’den yeni haberler gelmeye devam ediyor.N4BB web sitesinin öne sürdüğü bilgilere göre BlackBerry Priv, 64-bit Snapdragon 808 işlemci, Adreno 418 grafik işlemci ve 30fps 4K video kayıt yapma yeteneğine sahip olacak.

Bu telefon modelinin en iyi özelliklerinden bir tanesi de güvenlik yöntemlerinin üst seviyede olması yeni model “BlackBerry Safeguard” uygulamasıyla ek güvenlik özellikleri sunacak kullanıcılarına.Bu uygulama ekran kilidi ve gireceğiniz sitelerin güvenirliğini de test edecek.

Model şekil olarak ise Samsung’un Galaxy Edge ve Galaxy Edge+ telefonlarındaki kenar yapısı şeklinde bir yapıya sahip olacak.
Ayrıca BlackBerry Priv’in QHD ekranının boyutunun 5,4 inç ve telefonun 18 megapiksellik bir arka kamera ve 3GB RAM’a sahip olması bekleniyor.Tüm zamanların en iyi ve kullanışlı modeline merhaba diyebilirsiniz…

5 sene önce yazılmıştır.
"BlackBerry Priv Modeli" bu yazı 14 Ekim 2015 tarihinde saat 01:20 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 90 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)