Black Shark 3 Telefonunun Tanıtım Tarihi Belirlendi

Blogolik Yazar tarafından 27 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin oyunculara özel olarak geliştirdiği Black Shark serisi için yeni Black Shark 3 akıllı telefonu piyasaya sürülecek.

Xiaomi‘nin ikinci oyuncu telefonu Shark 3, Weiboda‘ki resmi bir açıklamaya göre 3 Mart 2020 tarihinde tanıtılacak. Buna ek olarak şirket Shark 3‘ün Snapdragon 865 destekli 5G ile geleceğini de doğruladı. Xiaomi kullanıcılarını her konuda düşünüyor. Hatırlayacaksınız şirket geçtiğimiz yılın Ağustos ayında oyuncular için Black Shark 2 Pro‘yu tanıtmıştı ve çok büyük ilgi gördü.

Black Shark 3 lansman posteri tasarım açısından fazla bir şey göstermiyor. Ancak, telefonun 5G’ye sahip olacağını ve çift 5G modlarını destekleyen Snapdragon X55 modemiyle geleceğini hepimiz biliyoruz. Telefon, oyun odaklı özel bir Android arayüzü olan JOY UI ile gelecek. Ayrıca bazı söylentilere göre, Black Shark 3 QuadHD + çözünürlüğe sahip 120HZ ekran yenileme hızı ile karşımıza çıkacak. RAM konusunda da çığır açacak desek yeridir. Xiaomi bu telefonunda en iyi performansı alabilmeniz için, 16GB LPDDR5 RAM ve UFS 3.0 depolamaya yer verecek. Ürünün ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor ancak şu an için net bir açıklama bulunmuyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Shark 3 Telefonunun Tanıtım Tarihi Belirlendi" bu yazı 27 Şubat 2020 tarihinde saat 10:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)