Black Shark 3 Hakkında Yeni Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 4 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi Black Shark 3 oyuncular için özel olarak geliştiriliyor ve yakında çıkışını gerçekleştirecek.

Xiaomi gelen bilgilere bakılırsa üçüncü nesil Black Shark akıllı telefonu duyurmayı planlıyor. Xiaomi Black Shark 3 olarak isimlendirilmesi beklenen telefon hakkında ilk bilgiler şirketin kıdemli bir yöneticisinden geldi.

Xiaomi’nin sosyal ağlar ürün müdürü, yaptığı paylaşımda oyun odaklı yeni telefonu gördüğünü ve gerçekten etkileyici olduğunu belirtti. Kıdemli yönetici buna ek olarak akıllı telefonun kullanıcıların zevklerine ve tercihlerine göre kişiselleştirmeler sağlayacağına dikkat çekerek, telefon bu noktada birçok seçenek sunacağını ifade etti.

Farklı kaynaklar Xiaomi’nin oyun odaklı yeni telefonu nisan ayında duyuracağını iddia ediyor. Telefon tabii ki Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak. Frekans hızı artırılmış halde karşımıza çıkması muhtemel. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Shark 3 Hakkında Yeni Gelişme" bu yazı 4 Şubat 2019 tarihinde saat 16:29 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)