Black Shark 3 5G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 22 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası akıllı telefonlarına Black Shark 3 5G sürümünü de dahil ediyor. Cihazın sahip olduğu pek çok özellik netlik kazandı. İşte tüm detaylar…

Xaomi Black Shark 3 5G hakkında şimdiye kadar pek çok bilgi sızdırıldı. Bu sayede telefonun Qualcomm imzalı Snapdraogn 865 yonga setinden güç alacağını, 16GB RAM ile sistemini destekleyeceğini öğrenmiştik.

Ayrıca telefonda 120Hz yenileme hızına sahip muazzam bir ekran olacağı da kesinleşmişti. Şimdi ise Black Shark 3 5G’nin merakla beklenen batarya özellikleri netlik kazandı.

Geçtiğimiz gün Çin’de ortaya çıkan bilgilere göre Black Shark 3 5G Xiaomi’nin 65W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek. 5000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın hayli üzerinde bir pilden beslenecek olan model bu sayede 38 dakika içerisinde tam şarj kapasitesine ulaşabilecek.

Açıkçası hızlı şarj teknolojisinin oyun odaklı mobil telefonlar için hayli önemli olduğunu söyleyebiliriz. Zira bu cihazların ekran yenileme hızı yüksek olduğu için şarj tüketimi de fazla oluyor. Neyse ki gelişen yeni hızlı şarj teknolojileri sayesinde bu handikap da bir şekilde giderilmiş durumda. Yani kullanıcılar daha yüksek yenileme hızına şarj konusunda sunulan çözümlerle rahatlıkla erişebilecek.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Shark 3 5G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu" bu yazı 22 Şubat 2020 tarihinde saat 10:44 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)