Black Ops 4 Oyununa Büyük Bir Güncelleme Geldi

Blogolik Yazar tarafından 15 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Call of Duty serisinden Black Ops 4 için yeni bir güncelleme çıktı. Peki güncellemenin öne çıkan nitelikleri neler?

9.4 GB’lık bir dosya boyutuna sahip olan güncelleme çok sayıda düzeltme ekini de bünyesinde bulunduruyor. Yakında yeni bir harita alacak olan yapım, yeni haritasının adını da Nuketown olarak duyurdu. Yenilenmiş yüze sahip olarak oyunculara sunulacak olan bu harita kış temasına sahip olacak. 13 Kasım itibari ile PlayStation 4 oyuncularına sunulan Nuketown oldukça sevildi.

Oyunun geliştiricisi olan Treyarch 1.05 güncellemesi ile oyun içerisinde önemli sayılabilecek değişiklikler de yaptı. Yama oyuncular tarafından talep edilen popüler silahları yeni harita olan Nuketown’a da getirdi. Güncelleme oyundaki silah dengeleri konusunda da çeşitli ince ayarlar yaptı. Bu silahlar arasında da SG12 Strobe Ligt, SMGs, Titan ve Cold Blooded yer alıyor. Ayrıca flashların süresi de yüzde 25 oranında azaltıldı.

Güncelleme ile beraber oyunda yer alan bazı çökme sorunlarına sebep olan durumlar da gözden geçirildi ve düzeltmeler uygulandı.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Ops 4 Oyununa Büyük Bir Güncelleme Geldi" bu yazı 15 Kasım 2018 tarihinde saat 15:36 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)