Black Ops 4 Daha İlk Gününde Görülmemiş Bir Güncelleme Alacak!

Blogolik Yazar tarafından 9 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Call of Duty Black Ops 4 oyunu henüz ilk gününden 55 GB gibi oldukça yüksek boyutlu bir güncellemeyle tanışacak.

Call of Duty: Black Ops 4’i multiplayer oynamak isteyenlerin bu ilk gün güncellemesinin tamamını yüklemesi gerekiyor. Aynı zamanda içinde Zombies ve Specialist Headquarters modları da yer alacak. Fakat Call of Duty: Black Ops 4’ün yeni battle royale modu Blackout’u yükleme yüzde 30 civarındayken (16-20GB arası) oynamaya başlayabileceksiniz.

Activision’a göre Call of Duty: Black Ops 4’i optimize bir şekilde oynamak için bilgisayarınızda en azından 112GB boş alana ihtiyacınız var. Esasında bu oyunun toplam boyutu değil fakat kurulumun tamamlanması için bu kadar bir alan gerekiyor. Oyun tamamen bilgisayara kurulduğunda ise 55GB civarı yer kaplayacak.

Eğer Call of Duty: Black Ops 4’ü dijital yollarla edinirseniz de ilk gün sürümü 55GB gibi bir alan tutacak. Bu da elbette kullanıcıların özellikle kullanım kotaları için sıkıntıya neden olacak.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Ops 4 Daha İlk Gününde Görülmemiş Bir Güncelleme Alacak!" bu yazı 9 Ekim 2018 tarihinde saat 21:09 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)