Black Mesa Beta Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Blogolik Yazar tarafından 8 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Black Mesa oyununun ne zaman oynanabilir hale geleceği belli oldu. İşte detaylar…

Crowbar Collective imzası ile geliştirilen ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Black Mesa kısa süreliğine Steam’de yüzde 60 indirimli olarak satılıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapım, Steam topluluk sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile 1 Ağustos’ta kapılarını açık betaya açacakmış. Açık betaya tüm oyuncular ücretsiz olarak dahil olabilecek ve oyunu deneyimleme fırsatı elde edebilecekler.

1 Ağustos’ta oyuncular Black Mesa’da yer alan tüm bölümlere erişebilecek ve oynayabilecekler. Daha önceki testlerde yer alan bazı kurallar yeni açık betada da geçerli olacak. Yakında oyuna yeni bir güncelleme geleceği de yapılan açıklama arasında yer alıyor. Bu güncelleme oyunculardan geri bildirimler neticesinde oyuna gelmiş olacak. Yani geliştirici ekip, geri bildirimlerden yola çıkarak güncellemeyi yayınlayacak. Böylece oyun sürekli güncel kalmış olacak.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Black Mesa Beta Çıkış Tarihi Netlik Kazandı" bu yazı 8 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:54 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)