Biomass Demo Sürümü Çıkışını Gerçekleştirdi

Blogolik Yazar tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Steam üzerinde de listelenen Biomass, demo sürüm olarak çıktı.

Aylardır Steam üzerinde sergilenen Biomass’ın çıkışına artık sayılı günler kalırken geliştirici ekip oyunun demo sürümünü yayınladı. Demo Steam üzerinden değil geliştirici ekibin kendi web sitesi üzerinden indirilip oynanabiliyor.

Final Scene Dev tarafından geliştirilen Biomass 25 Şubat 2020’de Steam üzerinde lansmana çıkacak. Aksiyon ve RYO oyunu olarak oynanabilecek olan yapım da tek oyunculu bir yapı oyuncuları bekliyor olacak. Dinamik savaşların yaşanacağı yapım da oyuncular ilerlemeye dayalı bir oynanış eşliğinde farklı bölümler arasında dolaşacak, karşılarına çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek için yeteneklerini kullanacaklar.

Çeşitli silahların ve yetenek gruplarının yer alacağı oyunda oyuncular silah modeli seçecek, karakterlerinin becerilerini geliştirerek daha etkili bir hale gelmesini sağlayabilecekler. Farklı oyun tarzları ile de karşılaşacak olan oyuncular yapımı sadece İngilizce dil desteği ile oynayabilecekler.

25 Şubat’ta tam sürüm olarak lansmana çıkacak olan Biomass’ın sınırlı bir içeriğe sahip demo sürümü de oyunculara sunuldu. Demo geliştirici ekibin resmi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Steam üzerinde ise oyunun çıkışı için 25 Şubat tarihi gösterilmekte.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Biomass Demo Sürümü Çıkışını Gerçekleştirdi" bu yazı 6 Ocak 2020 tarihinde saat 16:04 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)