Bilinmeyen Google Özellikleri!

Blogolik Yazar tarafından 14 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bilinmeyen Google Özellikleri!

Arama motorları içinde en çok tercih edileni olan Google bazı özellikleriyle şaşırtıyor. Kullanıcıların pek çoğunun şimdiye kadar fark etmedikleri pek bilinmeyen bazı özellikleri bulunmaktadır. Keşfedenler için sürpriz olan ve eğlendiren Bilinmeyen Google Özellikleri! Acaba neler? Öğrenince siz de çok şaşıracaksınız ve denemek isteyeceksiniz. İşte o özellikler.

Görsel arama bölümünde “241543903” sayısı yazıldığında insanların kafasını buzdolabına soktuğu birçok resim görülecektir. “Mentalplex” yazıp aradığınızda ilk adreste 2000 yılındaki Google tasarımı karşınıza çıkacaktır. “Askew”ya da “Tilt” yazıp ararsanız karşınıza çıkan sayfanın hafif yana eğimli durduğu görülecektir.

 

“Do a barrel roll” yazıp ararsanız ekran birkaç kez 360 derece dönecektir.

“What is the loneliest number” (En yalnız sayı nedir) yazıldığında da karşınıza “1” yazılmış olan hesap makinesi çıkacaktır.

“Google gravity” yazıp “kendimi şanslı hissediyorum” butonuna tıklandığında her şey yerçekimine yenilip düşecektir.

“Let it snow” yazıp aranırsa çıkan sonuçlar sayfasına kar yağmaya başlayacaktır.

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Bilinmeyen Google Özellikleri!" bu yazı 14 Haziran 2016 tarihinde saat 23:48 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)