Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar Arasında En Hızlı Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 20 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar Arasında En Hızlı Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

Şöyle ki; mail yoluyla, cihazı bilgisayara kablo bağlantısı kurarak bağlamak ve bluetooth gibi yöntemler denenebilecek olsa da, en hızlısı ve kolayı kablo bağlantısı kurmaktır. Eğer siz de ‘Bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında en hızlı dosya transferi nasıl yapılır?’ diye soruyorsanız, şöyle ki bluetooth gibi uzaktan bir yöntem ile dosya aktarımı için cihazları bulmanız ve benzeri işlemler oldukça uzun sürecektir. Mail yoluyla iletmek de tabii ki hızlı bir yol sayılabilir fakat internet durumuna ve gönderilen dosyanın boyutuna göre hızı kısıtlanabilir ve yavaş bir seçenek olabilir. Bu yüzden en kolay hızlı dosya transfer yolu kablo bağlantısı kurarak dosya aktarımını gerçekleştirmek.

Bunu sağlamak için bilgisayarınıza bağlanan mobil cihazınızın bilgisayara güvenmesine izin verdikten sonra ‘bilgisayarım’ sekmesine girerek mobil cihazınızın içini açmanız gerekmekte. Daha sonra mobil cihazınızdan bilgisayara ya da bilgisayardan mobil cihazınıza istediğiniz dosyanın aktarımını ‘seç sürükle’ gibi bir yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fakat dosya boyutu büyük ise ya da internet ile ilgili sıkıntılarınız varsa, bu durumlar farklılık gösterebilir. Yine de her zaman iki cihaz arasında bu yöntem ile bağlantı kurmak hem daha kolay, hem de daha hızlıdır. Sonrası sizin aktarmak istediğiniz dosyaya kalmış. Dosya transferi yapmak için bağlanan mobil cihazın içindeki klasörleri açmak yeterli olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar Arasında En Hızlı Dosya Transferi Nasıl Yapılır?" bu yazı 20 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:50 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 81 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)