Bilgisayarın Yavaşlamasını Önlemek

Blogolik Yazar tarafından 20 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Bilgisayarın Yavaşlamasını Önlemek

Son yıllarda bilişim dünyasındaki gelişmeler, özellikle akıllı telefonlar ve kişisel bilgisayarlarda yapılan yazılımsal ve donanımsal yenilemelerle kendini göstermeye başladı. Son kullanıcılar tarafından hissedilir şekilde gelişen bu yenilikler, hayatımıza yüksek hızlı işlem gücü ve yüksek çözünürlüklü grafikler olarak girmeye başladı.

Oyunlardaki gerçekçi grafikler ve telefon, tablet, dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlarınızdaki ekran görüntüleri bizleri fazlasıyla cezbetmeye başladı. Bu görsellik ve hızlı işlem gücü her ne kadar bizi cezbetse de teknolojideki gelişmeleri, dizüstü bilgisayarımızda ve masaüstü bilgisayarlarımızda sistem parçalarını güncelleyerek takip edemeyen arkadaşlarımız bazı sorunlarla karşılaşmaya başladılar.

Bu sorunlarla ilgili sizlere hiç aklınıza gelmeyen aynı zamanda para harcamadan sadece birkaç basit adımda bilgisayarlarınızda ki yavaşlamanın önüne geçmeye yaracak yöntemler anlatacağım. Çözümü anlatmaya başlamadan önce bilmemiz gereken birkaç temel unsur var.

3 sene önce yazılmıştır.
"Bilgisayarın Yavaşlamasını Önlemek" bu yazı 20 Temmuz 2017 tarihinde saat 00:46 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)